Twoja lista "przeczytaj później" jest zapisana tymczasowo w przeglądarce

Trzy dni biegania po Poznaniu! Takiej imprezy jeszcze nie było

Zdjęcie z artykułu: Trzy dni biegania po Poznaniu! Takiej imprezy jeszcze nie było Bieganie; marcossousa1/cc0/pixabay.com
Ilustracja do artykułu Trzy dni biegania po Poznaniu! Takiej imprezy jeszcze nie było

48 godzin biegania i aż 8 dystansów - tak zapowiada się największa impreza biegowa na świecie, która w sierpniu organizowana jest na poznańskiej Malcie.

W weekend 18-20 sierpnia poznańska Malta zamieni się w prawdziwą biegową stolicę świata. Organizatorem największej imprezy biegowej na świecie jest Fundacja LOGORUN. Impreza startuje w piątek 18 sierpnia o godz 21.00 i potrwa do niedzieli 20 sierpnia do godz. 21.00.

Do wyboru są dystanse: 5 km, 10 km, 21,097 km (półmaraton), 42,195 km (maraton), 100 km, 150 km, 200 km i 250 km. Zawodnicy mogą wystąpić nawet w trzech w czterech, ale dotyczy to tych najkrótszych. Biegacze, którzy zdecydują się na któryś z dłuższych dystansów, powyżej 100 km, mogą wystartować tylko w tym jednym biegu.

Po ukończeniu biegu każdy zawodnik otrzyma wyjątkowy, świecący w ciemności medal. Na uczestników czekać tez będzie ciepły posiłek. Rejestracja elektroniczna ruszyła 5 lipca i potrwa do 13 sierpnia. Szczegóły znajdziecie tutaj: najwiekszybiegnaswiecie.com

Czytaj także: Malta jeszcze atrakcyjniejsza! ZOBACZCIE, co nowego się tam pojawiło! [ZDJĘCIA]

Dołacz do dyskusji
Newsy z kategorii - sport

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.

29 lipca zapraszamy na wyjątkowy koncert. 1 rok po ŚDM! Wstęp wolny :)Akcja partnerska

29 lipca zapraszamy na wyjątkowy koncert. 1 rok po ŚDM! Wstęp wolny :)Akcja partnerska
Ładuję newsy