Twoja lista "przeczytaj później" jest zapisana tymczasowo w przeglądarce

Poznań Open już w ten weekend! Kto wystąpi? [TERMINARZ, CENY BILETÓW]

Zdjęcie z artykułu: Poznań Open już w ten weekend! Kto wystąpi? [TERMINARZ, CENY BILETÓW] Poznań Open startuje już w sobotę; Urząd Miasta Poznania
Ilustracja do artykułu Poznań Open już w ten weekend! Kto wystąpi? [TERMINARZ, CENY BILETÓW]

Tradycyjnie w połowie lipca oczy Poznaniaków skierowane są na korty w Golęcinie. W najbliższy weekend startuje Poznań Open, na których wystąpi m.in. Jerzy Janowicz.

Od 15 do 23 lipca w Parku Tenisowy, Olimpia rozegrany zostanie kolejny turniej Poznań Open. Pula nagród w tym roku wynosi 64 tysiące euro. W tym roku poznański challenger świętuje 25-lecie. Na kortach będziemy mogli oglądać polskich oraz zagranicznych tenisistów.

Kibice najbardziej czekają na występ dwukrotnego finalisty turnieju Jerzego Janowicza. Najlepszy polski tenisista pożegnał się kilka dni temu z Wimbledonem. Wymieniany jest wśród faworytów Poznań Open. Jednak z numerem jeden w turnieju rozstawiony jest Casper Ruud z Norwegii.

Na kortach zobaczymy również Niemca Floriana Mayera czy Lukasa Rosola. Polskę reprezentować będzie Kamil Majchrzak oraz Hubert Hurkacz, Andrzej Kapaś oraz Michał Dembek, którzy otrzymali dzikie karty. Pierwszy mecz zostanie rozegrany w sobotę o godz. 10. Pierwszym etapem są eliminacje, które potrwają do poniedziałku. W piątek rozegrane zostaną ćwierćfinały, w sobotę półfinały, a najważniejszy mecz turnieju zaplanowany jest na niedzielę na godz. 12.00.

Wstęp na turniej jest bezpłatny. Biletowane są jedynie mecze rozgrywane w weekend 22-23 lipca, czyli półfinały i finał. W sobotę zapłacimy 5 zł za bilet ulgowy i 10 zł za bilet normalny, a w niedzielę kolejno 10 i 15 zł. Dzieci poniżej 7. roku życia wchodzą za darmo. Bilety można kupić na terenie Parku Tenisowego Olimpia.

Czytaj także: Jakie skarby kryje Plac Kolegiacki? Tylu odkryć jednego dnia jeszcze nie było! [ZDJĘCIA]

Dołacz do dyskusji
Newsy z kategorii - sport

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.

29 lipca zapraszamy na wyjątkowy koncert. 1 rok po ŚDM! Wstęp wolny :)Akcja partnerska

29 lipca zapraszamy na wyjątkowy koncert. 1 rok po ŚDM! Wstęp wolny :)Akcja partnerska
Ładuję newsy