Twoja lista "przeczytaj później" jest zapisana tymczasowo w przeglądarce

TIME S.A. właściciel Radia ESKA, eskaINFO, ESKA TV, eskaGO, eska ROCK, Radio Wawa, Radio Vox, Radio Plus
poszukuje osoby do pracy na stanowisku

WEBDESIGNER / WEB DEVELOPER (HTML5, CSS3, DOM)

Miejsce pracy: Warszawa

Region: mazowieckie

Zakres obowiązków

  • Kompleksowe projektowanie grafiki (koncepcja-layout)
  • Projektowanie ergonomicznych interfejsów użytkownika (web, urządzenia mobilne).
  • Tworzenie i modyfikacja kodu HTML, CSS i JavaScript
  • Współpracę z innymi członkami zespołu projektowego

Wymagania

  • Uiejętność projektowania na potrzeby internetu poparta własnym portfolio
  • Znajomość programów graficznych: Indesign, Adobe Photoshop, Illustrator
  • Wiedza w zakresie projektowania szerokopojętego User Experience
  • Zainteresowanie obecnymi trendami w projektowaniu
  • Znajomość XHTML, HTML, CSS
  • Umiejętność pracy w środowisku FLASH w zakresie Motion Design
  • Umiejętność tworzenia responsywnych stron www
  • Znajomość media queries na urządzenia mobilne (tablety i telefony)
  • Znajomość biblioteki jQuery

Oczekiwania

  • Profesjonalny stosunek do pracy
  • Kreatywność
  • Zdolność systetycznego i analitycznego myślenia
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Prace na etat
  • Ciekawą pracę w branży radiowo-telewizyjnej
  • Udział w tworzeniu interesujących projektów

CV prosimy przesyłać na adres

m.szczepanski@eska.pl

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi na wybrane oferty.

Specjalista ds. usług radiowo-informatycznych

Lokalizacja (miejscowość, region): Poznań

Typ zatrudnienia: staż / umowa o pracę
Okres odbywania praktyki/stażu/pracy: od lipca 2015

Zadania

  • opieka nad radiowo/telewizyjnymi systemami emisyjnymi
  • opieka nad satelitarnymi systemami dosyłowymi
  • testowanie, rozpoznawanie oraz rozwiązywanie problemów występujących w systemach informatycznych i sieciach
  • analiza przyczyn i wyjaśnianie incydentów powstałych błędów informatycznych
  • utrzymanie działania systemów produkcyjnych (aplikacje, hardware, systemy operacyjne, bazy danych, systemy komunikacji IP)
  • uczestnictwo w pracach rozwojowych centrum emisyjnego i centrum monitoringu

Wymagania

  • znajomość zagadnień sieciowych LAN,TCP/IP
  • znajomość podstaw administracji systemami Windows X13/7 i/lub Linux
  • znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej
  • zdolności analityczne
  • dokładność, rzetelność, odpowiedzialność

Oferujemy

  • szkolenie z zakresu pracy na powyższym stanowisku
  • dogodne godziny pracy dla stażysty (pracujemy 24/7)
  • interesującą pracę w środowisku najnowocześniejszych technologii

rekrutacja.it@timesa.pl