Twoja lista "przeczytaj później" jest zapisana tymczasowo w przeglądarce

Poznań jest piękny! ZOBACZCIE niezwykły album naszego miasta [GALERIA]

Poznań 10 Poznań jest piękny! ZOBACZCIE niezwykły album naszego miasta [GALERIA]
Poznań jest piękny! / Zdjęcie Dnia/ESKA INFO Poznań
Ilustracja do artykułu: Poznań jest piękny! ZOBACZCIE niezwykły album naszego miasta [GALERIA]

Zdjęcia Dnia dostarczają nam niezwykłych widoków. Czasami sami nie możemy uwierzyć, że Poznań może być tak piękny. Zobaczcie, jak prezentowało się nasze miasto w naszym albumie Zdjęcie Dnia.

Wybraliśmy 10 najciekawszych fotografii, które w ostatnim czasie trafiły do naszego działu Zdjęcie Dnia, a więc rubryki, którą tworzą również nasi czytelnicy. Powstał z tego niezwykły album, na którym widać Poznań i okolice w różnych perspektyw. Każda z nich zapiera dech w piersiach i aż trudno uwierzyć, że to wciąż to samo miasto, które oglądamy na co dzień. Zobaczcie wyjątkową galerię Poznania.

Czytaj także: Skutery na minuty! "Jeden ślad" będzie jeździł po Poznaniu! [ZDJĘCIA]

Dołacz do dyskusji
Newsy z kategorii - poznaj-miasto

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy