Twoja lista "przeczytaj później" jest zapisana tymczasowo w przeglądarce

Idealna symetria [ZDJĘCIE DNIA]

Zdjęcie z artykułu: Idealna symetria [ZDJĘCIE DNIA] Idealna symetria; Patryk Szymkowiak fotografia
Ilustracja do artykułu Idealna symetria [ZDJĘCIE DNIA]

Nie ma w Poznaniu drugiego tak charakterystycznego budynku, jak ten. Zaliczany do najwyższych w mieście, doskonale znany jest przede wszystkim studentom.

Collegium Altum Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu mierzy 103 m wysokości, wraz z anteną telewizyjną. Jest doskonale widoczny z każdego miejsca w mieście. Jego symetryczne linie doskonale uchwycił Patryk Szymkowiak.

Zostań fotografem ESKA INFO Poznań!

Widziałeś ciekawe zdarzenie? A może zachwycił Cię piękny widok? Podziel się nim z naszymi czytelnikami. Przyślij do nas swoje zdjęcie. Na fotografie czekamy na Facebooku, ale możecie je też wysyłać przez formularz (nie zapomnijcie opisać zdjęcia - co przedstawia i kiedy zrobiło zrobione). Najaktywniejsi fotografowie otrzymają od nas ciekawe nagrody!

Newsy z kategorii - poznaj-miasto

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy