Twoja lista "przeczytaj później" jest zapisana tymczasowo w przeglądarce

Termy Maltańskie: Klient zmarł w basenie! Wcześniej 2 godziny korzystał z saun!

Zdjęcie z artykułu: Termy Maltańskie: Klient zmarł w basenie! Wcześniej 2 godziny korzystał z saun! Termy Maltańskie; fot. Wikimedia
Ilustracja do artykułu Termy Maltańskie: Klient zmarł w basenie! Wcześniej 2 godziny korzystał z saun!

Władze Term Maltańskich wydały oświadczenie. Sprawą już zajmuje się prokuratura, która sprawdzi między innymi, czy ratownicy obecni na terenie obiektu postępowali zgodnie z procedurami.

Do naszej redakcji dotarła informacja, że w niedzielę około godziny 23:00 w jednym z basenów zmarł mężczyzna. Dyrekcja Term Maltańskich wydała oświadczenie, w którym przyznaje, że takie zdarzenie miało miejsce.

„Klient korzystający początkowo przez około dwóch godzin z saun udał się do niecki z masażami wodą geotermalną, gdzie nastąpił jego zgon. Z udzielonych na miejscu przez członka rodziny informacji wynika, że miał poważne problemy z układem krążenia. Ustalenie przyczyn zdarzenia, jego przebieg oraz zachowanie służb ratowniczych będzie przedmiotem prowadzonego przez prokuraturę postępowania. Na terenie obiektu usługi ratownictwa wodnego świadczone są na podstawie zawartej umowy przez zewnętrzną firmę ratowniczą” - pisze w oświadczeniu dyrektor Term Maltańskich, Jerzy Krężlewski.

Póki co nie ma więcej informacji na ten temat. Władze aquaparku zapewniają, że odpowiedzą na wszystkie pytania dziennikarzy po ustaleniu przez prokuraturę ostatecznych przyczyn zdarzenia.


 

Dołacz do dyskusji
Newsy z kategorii - newsy

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy