Twoja lista "przeczytaj później" jest zapisana tymczasowo w przeglądarce

Seria groźnych wypadków w Wielkopolsce. To cud, że nikt nie zginął! [ZDJĘCIA]

Zdjęcie z artykułu: Seria groźnych wypadków w Wielkopolsce. To cud, że nikt nie zginął! [ZDJĘCIA] Wypadek w Głogowej; KP PSP Koło
Ilustracja do artykułu Seria groźnych wypadków w Wielkopolsce. To cud, że nikt nie zginął! [ZDJĘCIA]

Do kilku niebezpiecznych wypadków doszło w tym tygodniu na terenie Wielkopolski. W niektórych przypadkach samochody były tak zniszczone, że trudno było rozpoznać ich markę.

W poniedziałek popołudniu w Głogowej, w gminie Kłodawa doszło do niebezpiecznego wypadku. Kierujący Renault Megane zjechał z jezdni i uderzył w zaparkowanego na poboczu Opla Sintrę. Uderzenie było tak silne, że samochód przebił się przez ogrodzenie sąsiedniej posesji. Oba samochody zostały niemal doszczętnie zniszczone. Kierowca Megane trafił do szpitala.

W Środzie Wielkopolskiej w poniedziałek zderzyły się dwa samochody osobowe. W zderzeniu ucierpiały trzy osoby, wśród nich dziecko. Miejsce wypadku zabezpieczyli strażacy, a poszkodowani trafili do szpitala
Wczoraj do wypadku doszło również w Wągrowcu. Straż pożarna otrzymała zgłoszenie o samochodzie, który uderzył w drzewo. W wyniku wypadku ranne zostały trzy osoby, w tym dziecko. Wszyscy jednak samodzielnie opuścili pojazd i zostali przetransportowani do szpitala.

Z kolei na DK 15 w Czarnym Sadzie pod Krotoszynem samochód osobowy zjechał z jezdni, wpadł do rowu i uderzył w drzewo. Kierowca Seata Ibizy wypadł z niego podczas uderzenia. Pomocy poszkodowanemu udzielił przejeżdżający obok lekarz. Na miejsce przybyli również strażacy z JRG PSP Krotoszyn. Ze względu na ciężki stan poszkodowanego wezwany został śmigłowiec LPR. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala.

wypadek 8 Seria groźnych wypadków w Wielkopolsce. To cud, że nikt nie zginął! [ZDJĘCIA]
Wypadek w Głogowej / KP PSP Koło
Ilustracja do artykułu: Seria groźnych wypadków w Wielkopolsce. To cud, że nikt nie zginął! [ZDJĘCIA]

Czytaj także: Cysterna, seicento czy fortepian - Agencja Mienia Wojskowego w Poznaniu wyprzedaje dobytek [ZDJĘCIA]

Dołacz do dyskusji
Newsy z kategorii - newsy

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy