Twoja lista "przeczytaj później" jest zapisana tymczasowo w przeglądarce

Kolejny autobus MPK w Poznaniu ostrzelany!

Zdjęcie z artykułu: Kolejny autobus MPK w Poznaniu ostrzelany! Autobus MPK Poznań ostrzelany; Radomil talk/cc/wikipedia.org
Ilustracja do artykułu Kolejny autobus MPK w Poznaniu ostrzelany!

Do zdarzenia doszło dzisiaj ok. godz. 9.00. Autobus linii 67 został uszkodzony w rejonie ulic Naramowickiej i Wilczak. Prawdopodobnie został ostrzelany.

Na szczęście nikt z pasażerów nie ucierpiał. Kilka minut po godz. 9.00 pasażerowie i kierowca autobusu linii 67 usłyszeli dziwny dźwięk. Okazało się, że autobus prawdopodobnie został ostrzelany. - a przedniej szybie widnieją trzy ślady, które mogą wskazywać na to, że w kierunku autobusu zostały oddane strzały - wyjaśnia Iwona Gajdzińska, rzecznik prasowy MPK.

Strzały prawdopodobnie zostały oddane w rejonie ulic Naramowickiej i Wilczak. Autobus chwilę po tym zdarzeniu zatrzymał się w bezpiecznym miejscu, a kierowca zawiadomił dyspozytora. Na miejscu pojawiła się policja, która bada sprawę. Autobus w dalszym ciągu stoi na Śródce, gdzie prowadzone są oględziny.

Czytaj także: Seria groźnych wypadków w Wielkopolsce. To cud, że nikt nie zginął! [ZDJĘCIA]

Dołacz do dyskusji
Newsy z kategorii - newsy

WYBRANE Z SIECI

Przeglądy materiałów i ich dobór, odesłania do innych treści emitowane są w ramach autorskich programów realizowanych przez twórców na potrzeby serwisu i są wynikiem realizacji autorskich koncepcji programowych Wydawcy serwisu. Jeśli nie widzisz materiałów ze swojego serwisu/bloga, a chciałbyś aby zostały włączone do tego przeglądu, lub jeśli sobie nie życzysz, aby się w nim pojawiały, zgłoś to poprzez formularz.
Ładuję newsy